مدت ها است در جست و جوی رهن و اجاره  آپارتمان در تهران هستید که با بودجه شما همخوانی داشته باشد. از این بنگاه به آن بنگاه سر می زنید و تلاش می کنید تا با چانه زدن شاید بتوانید مبلغ خانه مورد نظر را کاهش دهید اما نهایتا دست از پا درازتر باز می گردید و خانه مورد نظر نصیبتان نمی شود و نتیجه حاصله از این همه جست و جوی خانه، آن چیزی نیست که شما را راضی کند.

این را خوب می دانید در کلان شهر تهران که سراسر آن پر شده است از آپارتمان های فروشی و یا اجاره ای، تقریبا با هر نوع سلیقه و بودجه می توان ملک مورد نظر را پیدا کرد اما نکته مهم اینجا است که شما با تعیین محل زندگی و متراژ خانه ای که در آن سکونت می کنید در واقع تعیین کننده سبک زندگی خود و خانوادتان هستید.

با توجه به اهمیت این مسئله گاه اولویت را بر محله می گذارید و گاه بزرگی خانه و متراژ مناسب آن برایتان در اولویت قرار می گیرد. از همین رو از جست و جوی اجاره آپارتمان در تهران دست بر نمی دارید و به بنگاه های بیشتری سر می زنید.

فایل های بنگاه های معاملات ملکی از آپارتمان ها، خانه ها و املاکی پر شده است که هر کدام دارای متراژ، شرایط ویژه، امکانات، محدودیت ها و در نهایت قیمت های مخصوص خود هستند که با توجه به قرار گرفتن در هر یک از محله ها ، قیمت آنها نیز متفاوت است که این امر کار شما را جهت پیدا کردن ملک مناسب سخت و دشوار می کند. در واقع امکان این امر وجود ندارد که شما محله به محله و بنگاه به بنگاه بگردید و خانه ها را ببینید شاید با توجه به نیاز و بودجه شما ملکی در خور پیدا کنید.

سوئیت های مبله، راه حل گرانی خانه 

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی مردم و تلاش آنها برای جست و جوی خانه های ارزانتر در تهران، سازندگان آپارتمان های مسکونی نیز به سمت ساخت و ساز خانه هایی با متراژ کمتر و یا سوئیت ها رفته اند. این واحد ها به دلیل علاقه مندانی که دارند، زودتر از سایر خانه ها به فروش می رسند و یا اجاره دادن این خانه ها بسیار راحت است. بر همین اساس باید گفت در طی این سال ها خانه هایی با متراژ پایین و سوئیت ها متقاضیان بسیاری پیدا کرده است و اجاره یا رهن کاملسوئیت در تهران طرفداران خاص خود را دارد.

از طرف دیگر با توجه به افزایش مهاجرت از شهرستان به تهران به دلایل گوناگون مانند دلایل کاری و تحصیلی، بسیاری از این افراد نیز علاقه مند به زندگی در واحد های کوچک و یا سوئیت ها هستند که اجاره بهای کمتری را نیز پرداخت کنند که این مسئله باعث افزایش متقاضیان جهت اجاره سوئیت در تهران شده است.

اگر شما هم از آن دسته افرادی باشید که مجردی زندگی می کنید و یا به دلایلی در جست و جوی خانه با متراژ پایین هستید، پیشنهاد می دهیم سری هم به سوئیت های موجود در تهران بزنید که به دلیل متراژ، اجاره بهایی به مراتب کمتر از خانه های دیگر برخوردار است.

قیمت سوئیت در تهران

قیمت سویئت ها در تهران با توجه به منطقه ای که در آن قرار دارد متفاوت است. به طور مثال سوئیت مبله، 40 متری در خیابان فرشته ماهانه 4,200.000 ، سوئیت 50 متری در خیابان نیاوران، ماهانه 5/5 میلیون تومان و سوئیت مبله دیگری در خیابان عباس آباد با متراژ 34 متر با قیمت 8 میلیون تومان ماهانه اجاره داده می شود.

رهن و اجاره سالانه سوئیت ها هم قیمت های متفاوتی در محله های گوناگون تهران دارند. برای نمونه سوئیت 40 متری در خیابان ستارخان، 45 میلیون تومان رهن کامل داده می شود. در مثال دیگری واحد 33 متری در نظام آباد با 10 میلیون رهن و ماهیانه 600 هزار تومان جهت رهن و اجازه گذاشته شده است.

در واقع نمی توان مبلغ دقیقی برای هر یک از سوئیت های موجود در تهران عنوان کرد . چون به دلیل متراژ، محله و امکانات بسیار با یکدیگر متفاوت هستند.

از طرف دیگر سوئیت هایی که واقع در مرکز تهران هستند به دلیل شرایطی چون در دسترس بودن مراکز تجاری و اداری  و رفت و آمد آسان از قیمت های بیشتری برخوردارند.

جست و جوی سوئیت در تهران 

شما از کدام دسته افراد هستید ؟ خانه متراژ پایین را ترجیح می دهید یا خانه ای بزرگ با مبلغ بیشتر؟ در هر صورت برای به دست آوردن اطلاعات دقیق در حوزه خرید و اجاره آپارتمان و یا سوئیت در تهران می توانید با رفتن به سایت ساکنین، اطلاعات دقیقی در این خصوص کسب کنید.

شاید در شرایط تهران امروز امکان گشت و گذار در تمامی محله ها و هم صحبت شدن با مشاوران معاملات ملکی کاری بسیار زمان بر باشد. از این جهت به شما سایت ساکنین را پیشنهاد می دهیم که در کنار اطلاعات دقیقی که از املاک به شما می دهد، می توانید به صورت خاص سوئیت ها و خانه های متراژ پایین را در آن جست و جو کرده و با توجه به بودجه خود به بهترین انتخاب دسترسی داشته باشید.